You have an incomplete ad. What do you want to do?
https://www.nettimokki.com/en/kolari/7434
Rental Cottage 3 rooms 55m² price from 550 € euroa / viikko.
Katso ajantasainen varaustilanne, tarkemmat tiedot ja tee varaus:
https://www.auroracottage.com/safiiri
(nettimökin kalenteri ei käytössä)
2016 valmistunut sympaattinen kelomökki 500 metrin päässä Äkäslompolon keskuksena pidetystä Jounin kyläkaupasta, joten tästä ei sijainti parane! Safiiri on tunnelmallinen, tyylikäs ja kaunis kelomökki kaikilla mukavuuksilla Äkäslompolon ytimessä rauhallisella ja arvostetulla Peltotievan alueella. Mökki sopii todella hyvin autottomille. Ladut ja skibussi lähtevät aivan mökin läheltä.
Mökissä on erinomainen varustelutaso. Takka tuo lämpöä mökkiin ja aidon Lapin tunnelman voit aistia mökistä, joka on suurella sydämellä tehty. Alakerrassa (40m²) on yksi makuuhuone ja yläkerrassa (15 m²) 2 vuodepaikkaa (yläkerta ei ole täysikorkeata tilaa). Mökin pihalla on erillinen lämmitetty suksivarasto ja kuivaushuone vaatteille. Kesävuokralaisille löytyy erillinen grillauspaikka pitkospuiden päässä sekä yli 30m² kokoinen terassi kaasugrilleineen ja pihakalusteineen. Safiiri on varustettu WiFi-yhteydellä, joka mahdollistaa töiden tekemisen mökiltä käsin. Ruokapöydässä ns. jatkopala, jos haluaa lisää ruokailutilaa. Lapsia varten löytyy syöttötuoli, potta sekä potkukelkka.
Isommille porukoille! Vuokraa kaksi mökkiä samasta pihapiiristä: Safiiri ja Rubiini tarjoavat jopa 15 henkilölle tasokasta majoitusta Äkäslompolon ytimessä. Kysy lisätietoa info@auroracottage.com
- Polttopuut ja auton lämmitystolppa sisältyy hintaan.
- Loppusiivous 80 €, viikkovuokrauksissa sisältyy hintaan.
- Liinavaatesetti 30€/henkilö sisältää lakanat, kylpypyyhkeen ja käsipyyhkeen.
- Sesongissa vaihtopäivä on lauantai.
Tarkista ajantasainen varaustilanne, katso lisätiedot ja tee varaus: https://www.auroracottage.com/safiiri. Voit maksaa suoraan verkossa tai tilisiirtona. Olethan yhteydessä, jos haluat lisätietoja. Olemme teitä varten ja pyrimme vastaamaan nopeasti tiedusteluihin.
Prices (€) |
Days | Wnd | Wk |
24.04.2022 - 02.09.2022 | - | - | 550 |