Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?
https://www.nettimokki.com/kittila/7349
Live Levi
250 m², 12 vuodepaikkaa, Levi utsuvaara, Kittilä, Lappi
Mökki-ID 7349. Kinnastie 19, 99130, Sirkka.
Vuokramökki 9 huonetta 250m² hinta alkaen 3 900 € euroa / viikko.
Live Levi sijaitsee Levin kauniissa Utsuvaarassa laskettelurinteiden ja hiihtolatujen välittömässä läheisyydessä, vastapäätä Levin igluja. Vuokraukseen sisältyy 2 hissilippua jotka ovat vapaasti kenen tahansa käytettävissä (arvo 360-400Eur/ viikko)
Utsuvaarassa on parhaat revontulien katsomismahdollisuudet.
Talo on sisustettu modernisti ja rakennettu korkeatasoisilla materiaaleilla.Minimi vuokra-aika 4 vrk.
Hiihtolomaviikot 8,9,10 vuokrataan kokonaisina.
Joulun, Uudenvuoden,Loppiaisen, Pääsiäisen viikot vuokrataan kokonaisina.
Pedit ovat valmiiksi pedattuina ja tuplapyyhkeet/vieras.
Normaali loppusiivous sisältyy hintaan.
Tervetuloa!
Hinnat (€) |
vrk | vkl | vko |
25.04.2022 - 05.06.2022 | 750 | 2600 | 3900 |
On tärkeää,-että vieraillamme on onnistunut loma.
Viestisi päivittyi Nettimökkiin tänään 29.07.2020
Kyllä,-ilmoitit 2019 kiukaan toimimattomuudesta vierailusi jälkeen. Välittömästi antamasi viestin jälkeen kiuas tarkastettiin ja testattiin. Kaikki toimi normaalisti.
Soitin seuraaville vuokralaisille ja kysyin toimiko kiuas,- koska olimme saaneet toimimattomuudesta palautteen.
Kiuas toimi heidän mielestään normaalisti.
Kävin itse saunomassa kiukaan kaksiviikkoa ilmoituksestasi.kaikki toimi normaalisti.
Kiukaaksi on valittu Harvian ainavalmis kiuas ,-joka antaa voimakashöyryiset löylyt,-ei siis perinteinen paneeleita kuumentava .
Sähkömies mittaa ja tarkistaa vastukset uudelleen,- mikäli kiuas ei ole toiminnaltaan täydellinen,- vaihdamme kiukaan Elokuussa 2020.
Ystävällisin terveisin
LiveLevi