Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?
https://www.nettimokki.com/kolari/9718
Tuiskukuru
28 m², 4 vuodepaikkaa, Äkäslompolo, Kolari, Lappi
Mökki-ID 9718. Karhukoantie 6, 95970, Äkäslompolo.
Vuokramökki 1 huonetta 28m² hinta alkaen 315 € euroa / viikko.
Tuiskukuru on tunnelmallinen ja siistikuntoinen loma-asunto Äkäslompolon kylässä Kolarissa Kuertunturin kupeessa. Asunnosta löytyy makuupaikat neljälle henkilölle (neljä sänkyä parvella). Alakerrasta löytyy myös levitettävä vuodesohva.
Hiihtoladut kulkevat muutaman sadan metrin päässä ja rinteisiin pääsee näppärästi Ski-bussilla. Äkäslompolon kylän palvelut, Jounin kauppa yms. ovat kaikki kävelymatkan päässä. Tänne voit siis tulla nauttimaan Lapin lumoavasta luonnosta myös ilman autoa!
Huoneistoon kuuluu sähkökiukaalla varustettu sauna, tilava kylpyhuone ja toimiva tupakeittiö. Keittiön varusteina on muun muassa integroitu uuni sekä astianpesukone.
Pihalta löytyy myös alueen loma-asuntojen yhteisessä käytössä oleva suksien voitelutila sekä pesula.
Tähän mökkiin myös lemmikkieläimet ovat tervetulleita lomailemaan! Ilmoitathan kuitenkin, jos lemmikkieläimiä on tulossa.
Tervetuloa nauttimaan ja lomailemaan Ylläkselle!
VIIKKO 16 VIELÄ VAPAANA, HINTA 400e/vko!!!
Yhteydenotot ja tiedustelut (nopeiten Whatsapilla):
Eero-Matti Vainio
0509179686
Hinnat (€) |
vrk | vkl | vko |
25.04.2022 - 30.04.2022 | - | - | 400 |
01.05.2022 - 05.06.2022 | 45 | 120 | 315 |